Schody Kręcone by Villa d’Or

Frezowanie bieżnika w warsztacie

Wiercenie

W przypadku kilku modeli schodów kręconych wysokość stopni można regulować (zmniejszać) o kilka milimetrów poprzez frezowanie. Pozwala to osiągnąć dokładną wysokość między dwoma piętrami (wykończone). Frezowanie jest możliwe dla modeli schodów z (pojedynczą) tralką na krok, takich jak modele Bordeaux, Paris, Dijon, Saint-Tropez i Mirecourt (wersja z 14 krokami na pełny obrót). Liczba milimetrów na krok frezowania różni się w zależności od modelu.

Dostawa klatki schodowej

Dostawa

Villa d’Or dostarcza dostawy na całym świecie własnymi samochodami ciężarowymi. Villa d’Or dostarcza produkty bezpośrednio do klientów indywidualnych i firm w całej Francji (metropolii), Belgii, Luksemburgu i Holandii. Wycieczka doręczeniowa organizowana jest co 4 do 6 tygodni. Dostawa na jedną z wież dostawczych wymaga złożenia zamówienia nie później niż dwa tygodnie wcześniej.

Ponadto Villa d’Or ściśle współpracuje z kilkoma przewoźnikami, aby zapewnić, że Twoje zamówienie zostanie dostarczone szybko i poprawnie.

Instalacja klatki schodowej na miejscu u klienta

Instalacja

Poza sprzedażą i dostawą żeliwnych klatek schodowych Villa d’Or dba również o instalację. Nasi instalatorzy znają schody na pamięć i przemieszczają się po Francji i Belgii po schodach. Villa d’Or stosuje trzy stawki w zależności od rodzaju instalacji (od 345 Euro bez VAT-u).